Remonty domów

Wiemy, że renowacja domu nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze. Jednocześnie gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, do których realizacji zawsze podchodzimy z pełną pasją i zaangażowaniem.

Nasza oferta

Oferujemy między innymi usługi z zakresu projektowania i wykonywania łazienek, układania instalacji elektrycznej i hydraulicznej, montażu ścian działowych, drzwi i okien, montażu sufitów podwieszanych z oświetleniem halogenowym i oświetleniem LED, wykonania półek i zabudów z gresu lub kamienia, a także układania glazury i terakoty. Ponadto wykonujemy tynkowanie, murowanie oraz  podejmujemy się prac rozbiórkowych. Nasza firma zajmuje się również projektowaniem i wykonywaniem mebli kuchennych, biurowych i pokojowych, szaf wnękowych, garderoby oraz zabudowy sypialni i wszelkich mebli nietypowych.

Dlaczego my?

Zakładając naszą firmę chcieliśmy, żeby remonty były dla naszych klientów jak najmniej uciążliwe i zajmujące. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu remonty domów przeprowadzane przez Alex przebiegają szybko i z największą dokładnością. Oferujemy wysoki standard pracy i satysfakcjonujące efekty za niewygórowaną cenę. Zawsze pilnujemy uzgodnionych terminów, a w miejscu pracy pozostawiamy po sobie porządek. Wystarczy, że Państwo się z nami skontaktują, a przyjedziemy na wyznaczone miejsce, by ocenić zakres wymaganych prac i przedstawić wstępny kosztorys danego projektu.